Terminliste

 

2. januar - Krystallcross Meråker MSK  UTSATT
9.-10. januar – Arctic Cat Cup Östersund »
23. januar – Midt-norsk Tydal MK  »
24. januar – Midt-norsk Brekken MK » 

 

6. februar – SM Kval 1  Hedevikens SSK »
7. februar – Midt-norsk Singsås MK
»

13. februar – SM Kval 2 Lima MS

14. februar – Midt-norsk NMK Melhus
21. februar - SM Kval 3 Strömsunds SSK
20. februar – Hattcross Hattfjelldal SSF
21. februar – Midt-norsk Hattfjelldal SSF
27.-28. februar – EM Älvsbyns MS
28. februar – Midt-norsk NAF MK Selbu

 

5.-7. mars – NM Tydal MK
13.-14. mars – EM Hattfjelldal
20.-21. mars – SM-finale Team Walles MK
26.-27. mars – VM-finale Malå 

 

2. april – Påskecross Tydal MK
4. april – Stadioncross Team Walles MK
10. april – Midt-norsk Ålen MK
11. april – Bakkeløp Ålen MK
24. april – Stadioncross TBA Super Snow Cross SM

Resultater Arctic Cat Cup 2010   09-10.01.10

 

 

Pro Open

 1.

 2

 Petter Nårsa

 Moskosels SK

 Lynx

 2.

 52

 Johan Lidman

 Älvsbyns MS

 Arctic Cat

 3.

 99

 Johan Eriksson

 TeamWallesMK

 Polaris

 4.

 120

 Dan Lang

 Åredalens SSK

 Polaris

 5.

 302

 Viktor Hertèn

 Nykarleby SSK

 Ski-Doo

 6.

 799

 Ståle Eggen

 Tydal MK

 Polaris

 7.

 84

 Viktor Stenman

 Storuman SK

 Arctic Cat

 8.

 17

 Adam Öhman

 Älvsbyns MS

 Lynx

 9,

 123

 Iisko-Matti Näkkäläjärvi

 YLM

 Polaris

 10.

 9

 Christer Dewall

 Sollefteå MK

 Lynx

 11.

 79

 Johan Dahlgren

 Team Walles MK

 Lynx

 12.

 50

 Anton Dahlqvist

 Infjärdens Racing

 Lynx

 13.

 59

 Kristoffer Holm

 Nordreisa

 Polaris

 DNF

 97

 Jonathan Eriksson

 Lycksele MK

 Ski-Doo

 DNF

 105

 Kato Kjellmann

 Alta SSF

 Lynx

 DNF

 141

 Jussi Honka

 STCR

 Ski-Doo

 

 

Pro Stock

 1.

 65

 Miikka Peteri

 LaMK

 Polaris

 2.

 100

 Pontus Engström

 Östersunds SSK

 Polaris

 3.

 89

 Risto Juujärvi

 LaMK

 Polaris

 4.

 330

 Fredrik Hertèn

 Nykarleby SK

 Ski-Doo

 5.

 55

 Jeff Öijer

 Mora MK

 Lynx

 6.

 387

 Ville Ylianttila

 LaMK

 Ski-Doo

 7.

 146

 Johan Vesterlund

 Robertsfors MS

 Arctic Cat

 8.

 143

 Fredrik Eriksson

 Umeå AK

 Lynx

 9.

 64

 Ulf Lif

 Lima MS

 Polaris

 10.

 53

 Emil Molander

 Njurunda MK

 Arctic Cat

 11.

 711

 Emil Ottoson

 Strömsund MK

 Arctic Cat

 12.

 41

 Mattias Karlsson

 Tåsjö SSK

 Ski-Doo

 13.

 44

 Dennis Jonsson

 MSK Ockelbo

 Polaris

 DNF

 11

 Magnus Renström

 Gargnäs MK

 Lynx

 DNF

 4

 Emil Johansson

 Gargnäs MK

 Lynx

 DNF

 8 

 Marcus Lundgren

 Älvsbyns MS

 Lynx

 

 

 

Ungdom 14 - 16

 1.

 333

 Eetu Karjalainen

 Vuokatti Racing

 Ski-Doo

 2.

 27

 Nisse Kjellström

 SMK   Söderhamn

 Polaris 

 3.

 29

 Balder Nääs

 Hedeviken SSK

 Lynx 

 4.

 135

 Gøran Eidebakk

 Ålen MK

 Lynx

 5.

 23

 Glenn H. Isaksen

 Alta SSF

 Ski-Doo

 6.

 100

 Pontus Nässlander

 Arjeplogs SF

 Ski-Doo

 7.

 97

 Rasmus Talus-Hjelm

 Morgongåva MF

 Lynx

 8.

 26

 Lukas Johansson

 Gargnäs MK

 Polaris

 9.

 15

 Martin Buljo

 Kautokeino MK

 Lynx

 10.

 288

 Jesper Degerbjörk

 Kiruna MK

 Ski-Doo

 11.

 68

 Johan Olav Storslett

 NMK Nordreisa

 Polaris

 12.

 55

 Fredrik Kirkhus

 Singsås MK

 Ski-Doo

 13.

 38

 Johan Grym

 Hedeviken SSK

 Lynx

 14.

 71

 Bjørnar Elda

 Singsås MK

 Ski-Doo

 DNF

 42

 Mikkel Eirik Triumf

 Kautokeino MK

 Lynx

 DNF

 24

 Anta Fjellheim

 Brekken MK

 Lynx

 

 

 

Ungdom 12 - 13

 1.

 22

 Robin Ottoson

 Vilhelmina MK

 Lynx

 2.

 999

 Magnus Reiten

 Singsås MK

 Ski-Doo

 3.

 75

 Martin Moland

 Alta SSF

 Lynx

 4.

 43

 Lilleman Andersson

 Bollnäs MK

 Lynx

 5.

 46

 Tore Gustavson

 Verdal SSK

 Ski-Doo

 6.

 31

 Edvin Hamberg

 Lycksele MK

 Ski-Doo

 7.

 32

 Espen Joakim Flatvoll

 NMK Nordreisa

 Lynx

 8.

 96

 Arne Kristian Solberg

 NMK Melhus

 Lynx

 9.

 68

 Albin Lundqvist

 Arvidsjaur MS

 Arctic Cat

 10.

 49

 Erik Hansson

 Team Walles MK

 Lynx

 11.

 48

 Hampus Lövenius

 SMS

 Ski-Doo

 12.

 41

 Johan Engkvist

 Tåsjö SSK

 Lynx

 13.

 28

 Carl Bengtsson

 Mora MK

 Polaris

 14.

 196

 Chris Daniel Elde

 Alta SSF

 Lynx

 15.

 18

 Robin Karlsson

 Strömsunds MK

 Ski-Doo

 16.

 13

 Calle Åberg

 SMK Ockelbo

 Ski-Doo

 

 

Damer

 1.

 88

 Desiree Stolt

 Umeå AK

 Ski-Doo

 2.

 311

 Marica Renheim

 Lima MS

 Lynx

 3.

 8

 AnnaCarin Karlsson

 Älvsbyns MS

 Lynx

 4.

 17

 Elina Öhman

 Älvsbyns MS

 Lynx

 5.

 231

 Monica Kaasen

 NMK Nordreisa

 Polaris

 6.

 41

 Johanna Karlsson

 Tåsjö SSK

 Ski-Doo

 7.

 109

 Petra Lindeborg

 Lima MS

 Polaris

 8.

 6

 Matilda Johansson

 Älvsbyns MS

 Ski-Doo

 9.

 31

 Emilia Dahlgren

 Team Walles MK

 Arctic Cat

 10.

 18

 Jennifer Norlin

 Småbyarnas SK

 Lynx

 11.

 5

 Emma Karlsson

 Nolaskogs SK

 Arctic Cat

 12.

 1

 Lina Kaasalainen

 Malungs MK

 Lynx

 13.

 11

 Elvira Lindh

 Borlänge SSK

 Lynx

 14.

 22

 Emma Nilsson

 Team Walles MK

 Arctic Cat

 15.

 661

 Charlotte Svensson

 Åsele SK

 Lynx

 16.

 32

 Isabell Moland

 Alta SSF

 Arctic Cat

    17.         21            Pauline Westerberg               Lima MS                      Polaris

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BrekkenMK.Com © 2009