Link til resultatene på mylaps: 

 

Kvalifisering fredag »

NM Pro Open, NM Pro Stock, NC 14-16, NC Damer lørdag »

NM Supercross, Gjesteklasse 12-14 søndag »

 

 

 

 

Track Gahkkormaras (1.0 km)
Event NM 2011 (Lørdag)
Group Pro Open

Classification
Pos No. Name Total points R1 R2 R3
1 7 Mads Tamnes 66 22 22 22
2 799 Ståle Romund Østby Eggen 65 20 25 20
3 3 Magnus Lindbäck 60 25 10 25
4 9 Geir Isak Hætta 49 11 20 18
5 57 Trond Håkenes Bakås 46 14 18 14
6 113 Jostein Biti 44 18 15 11
7 93 Ole Martin Hætta 43 12 16 15
8 56 Kato Kjellman 42 13 13 16
9 610 Kristoffer Holm 40 16 12 12
10 72 Kenneth Harila 37 10 14 13
11 4 Andreas Meszaros Josefsen 36 15 11 10
12 977  Arve Iversen 9 9 0 0

 

 

 

 

Group Pro Stock

Classification
Pos No. Name Total points R1 R2 R3
1 53 Espen Kjellman 66 22 22 22
2 11 Eskil J. Berg 64 25 14 25
3 16 Arnt Ørjan Joki 52 20 16 16
4 12 Jonas Østbyhaug 50 12 18 20
5 13 Dan Roger Kjellman 45 2 25 18
6 131 Steffen Øyamo Ekrann 44 18 12 14
7 69 Tommy Sellæg 38 16 10 12
8 771 Ole Anders Grytbakk 38 14 15 9
9 92 Lemet-Ailu Varsi 35 15 20 0
10 711 Jan Morten Simonsen 34 13 13 8
11 94 Vegard Meszaros Josefsen 31 9 9 13
12 95 Mika Lindbäck 26 7 8 11
13 14 Roar Vinsnesbakk 25 5 5 15
14 21 Glenn Henry Isaksen 24 6 11 7
15 27 Børge Bakås 21 4 7 10
16 23 Gøran Nyrønning Eidebakk 15 11 4 0
17 710 Jørn Håvard S. Utsi 14 8 6 0
18 61    Gjøran Gustavson 14 10 4 0
19 25 Mikkel Erik Triumf 7 3 4 0

 

 

 

 

Group Norgescup 14-16 år

Classification
Pos No. Name Total points R1 R2 R3
1 55 Fredrik Kirkhus 56 16 20 20
2 29 Balder Nääs 55 22 25 8
3 75 Martin Moland 53 18 10 25
4 71 Bjørnar Elda 51 7 22 22
5 999 Magnus Sagen Reiten 51 15 18 18
6 22 Martin Hegre 50 25 11 14
7 98 Marius G. Nord 48 20 15 13
8 86 Marius Ulriksen 42 10 16 16
9 107 Mads Petter Utsi 39 14 14 11
10 175 Joacim Olsen 37 13 12 12
11 196 Chris Daniel Elde 35 12 8 15
12 91 Even Mathiesen 31 8 13 10
13 63 Tore Hesseber Gustavson 24 6 9 9
14 103 Eirik Jakobsen 11 11 0 0
15 137  Ole Herman Sjøgren 9 9 0 0

 

 

 

 

 

Group Norgescup Damer

Classification
Pos No. Name Total points R1 R2 R3
1 31 Monica Fossvoll Kaasen 75 25 25 25
2 38 Malene Trosten Andersen 62 18 22 22
3 110 Helene Tapio Berg 58 22 16 20
4 33 Tonje Wahlman 58 20 20 18
5 50 Marita Mikalsen Guttorm 49 15 18 16
6 79 Victoria Emilie Kirkhus 46 16 15 15
7 122 Charlotte Skum 40 13 13 14
8 62 Kristine Elda 39 14 12 13
9 121   Irene H. Kaasen 38 12 14 12

 

 

 

 

Group Supercross
Best Lap Tm 45.642
In Lap 2
Best Speed 78.875
by Kristoffer Holm

Classification
Pos No. Name Laps Total time Diff Best time In lap Best speed
1 113 Jostein Biti 7 6:18.930 45.695 1 78.783
2 3 Magnus Lindbäck 7 6:21.871 2.941 45.863 2 78.495
3 13 Dan Roger Kjellman 7 6:26.456 7.526 46.455 2 77.494
4 799 Ståle Romund Østby Eggen 7 6:31.200 12.270 47.466 7 75.844
5 610 Kristoffer Holm 7 6:33.634 14.704 45.642 2 78.875
6 4 Andreas Meszaros Josefsen 7 6:40.515 21.585 --:--:--.--- 0 -
7 16 Arnt Ørjan Joki 7 6:47.648 28.718 48.574 7 74.114
8 69 Tommy Sellæg 7 7:16.034 57.104 48.620 2 74.044
9 93 Ole Martin Hætta 5 6:21.263 2 Laps 1:12.758 5 49.479
10 53 Espen Kjellman 2 6:39.651 5 Laps 50.039 1

71.944

 

 

 

Group Gjesteklasse Junior 12-14 år

Classification
Pos No. Name Total points R1 R2
1 85 Nils Arne Hætta 47 25 22
2 139 John Mikael Triumf Vang 41 16 25
3 76 Edvard Moland 40 20 20
4 74 Ådne Nørgård 38 22 16
5 121 Espen Joakim Flatvoll 36 18 18

 

 

 

 

 

 

 

BrekkenMK.Com © 2009