Terminliste 2011

 

2. januar - MNM1

Meråker MSK  » 

8.-9. januar – Arctic Cat Cup Östersund  »
22. januar – MNM 2
  Tydal MK  
23. januar – MNM 3 Brekken MK

 

5. februar – SM Stadioncross  Sundsvall/Team Walles

12.-13. februar – SM  Deltävling 1, Lima MS 

19. februar - MNM 4  Hemnes MSK

20. februar -MNM 5  Hattfjelldal SSF    

26. februar – MNM 6 Singsås MK    
27. februar – MNM 7   NMK Melhus 

 

5. mars – SM Delt. 2  Kiruna MK 

6. mars – MNM 8        NAF MK Selbu   
6. mars Sverige Cup

Funäsdalen/Team Walles

11.-13. mars – EM  Lakselv MK

12. mars - MNM 9

NMK Oppdal

13. mars - MNM 10

Verdal SSK  
18.-20. mars – NM

Kautokeino MK

19. mars - Sm Delt. 3

Funäsdalen/Team Walles

26.mars - VM

Tuuri, Finland

 

1.-2. april – SM Delt. 4

Älvsbyn MS

9. april - SM Final

Östersund

22. april - Påskecross

Tydal MK  

  


Namn

Klubb

Startnr.

Damer



Petra Lindeborg

Team Walles MK

109

Johanna Karlsson

Tåsjö SSK

Karlsson Racing

41

Emilia Dahlgren

Team Walles MK

Motor och fritid Funäsdalen

179

Emma Karlsson

Motorhuset

Åsele IK

5

Tove Jönsson

Lofsdalens SK

50

Ronja Revelj

Team Walles MK

16




Sport



Jens Nordkvist

Lofsdalen SK

75

Johan Grym

Hedeviken SSK

38




Pro Stock



Tomas Proos

Lofsdalen SK

150

John Stenberg

Team Ski Doo Sweden,

Lofsdalen SK

11

Jonas Stenberg

Team Ski Doo Sweden,

Lofsdalen SK

4

Magnus Larsson

Team Oktan

Østersunds SSK

732

Mattias Karlsson

Speedshop Krokom

Tåsjö SSK

41

Daniel Rönnung

Lofsdalen SK

140

Emil Sundvisson

Åsarna SSK

119

Johan Eriksson

Team Walles MK

Team Polaris/Duells

99

Martin Söderlund

Härjedalens AK

142

Daniel Bergström

Härjedalens AK

138

Sebastian Tägtström

Mora MK

54

Henrik Mases

Rättvik Mora MK

76







Pro Open



John Stenberg

Team Ski Doo Sweden,

Lofsdalen SK

11

Jonas Stenberg


Team Ski Doo Sweden,

Lofsdalen SK

4

Magnus Larsson

Östersunds SSK
Team: OKTAN

732

Johan Dahlgren

Team Lynx Sweden

79

Johan Eriksson

Team Walles MK

Team Polaris/Duells

99

Henrik Revelj

Team Walles MK

92

Sebastian Tägtström

Mora MK

54

Nisse Kjellström

SMK Söderhamn

27




12-14



Calle Åberg

SMK Ockelbo

20

Anton Karlsson

Åsarna SSK

55




14-16



Emil Dalsten

Team Walles

66

Balder Nääs

Hedeviken SSK

29

André Gunnarsson

Woxnadalens MK

27





Nyheter fra andre nettsteder:

 

Retten.no: Ga full gass i Østersund »

(09.01.11)

 

Zport.se: Klappat och klart för Arctic Cat Cup »

(07.01.11)

 

Nea Radio: Adam Renheim vant to klasser i Meråker »

(05.01.11)

 

 

 

 

 

 

 

 

Værvarsel for Vauldalen »

 

Overnatting i Vauldalen »

 

Brekken IL »

 

Mads Tamnes' hjemmeside »

 

 

Våre utøvere:

Mads Tamnes »

 

Ole Anders Grytbakk »

 

Anta Fjellheim »

 

 

 

BrekkenMK.Com © 2009